Betebet Giriş Cepbank İşlemi

Betebet giriş

Betebet giriş hesabınıza cepbank yöntemi ile para göndermek için öncelikle bir banka hesabınızın olması gerekir ve hesabın internet bankacılığına açık olması şarttır. Gönderim için ATM ya da internet şubesi kanalları da tercih edilebilir olsa da en pratik seçenek mobil uygulama kullanmaktır.

Yaklaşık on altı yıl önce Garanti Bankası tarafından ülkemizde kullanıma sunulan cepbank, o yıllardan bugüne kadar bahis sektöründe kullanılagelmiştir. Para gönderilen kişinin banka hesabı ya da kartı olmasa da ATM üzerinden çekim yapmasını sağladığı için kısa zamanda popüler hale gelen bu yöntem, Betebet sitesindeki depozit menüsünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Sitede bu yöntem ile 20 – 1000 TL arası yatırım yapmanıza müsaade edilir ve neredeyse tüm bankalarla işlem yapmanız mümkündür.

Bu yüzden cihazınıza uygun olan sanal mağazadan müşterisi olduğunuz bankanın aplikasyonunu indirmeniz tavsiye edilir. Müşteri numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra para transferleri bölümünü seçmelisiniz. Burada karşınıza çıkan seçeneklerden cep telefonuna para gönder ya da mobil transfer gibi ibarelerin kullanıldığı öğeyi işaretleyerek ikinci ekrana geçiş yapabilirsiniz.

Betebet Giriş Cepbank İle Para Yatırma

  • Uygulama ekranı sizden öncelikle kaç para göndermek istediğinizi ve bu paranın hangi hesaptan çıkacağını belirtmenizi isteyecektir. Seçiminiz 10 TL ve katları şeklinde olmalı ve çıkış hesabı vadesiz TL cinsinden açılmış olmalıdır.
  • Daha sonra sizden alıcıya ait bilgileri paylaşmanız istenir. Burası işlemin en önemli kısmıdır. Çünkü artık eskisi gibi kendi cep telefonunuza para göndermenize izin verilmez.
  • Bu aşamada alıncın TC kimlik numarası da istendiği için bir yakınınızın bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın işlem sonunda göndereceği mesajı okuyabileceğinizden de emin olmalısınız.

Verileri tamamladıktan sonra onay verdiğinizde, belirttiğiniz cep telefonuna bir referans kodu gönderilir ve bu kodun en geç 24 saat içinde bir ATM üzerinde kullanılması gerekir. Aksi halde gönderen hesaba iade edilir. Gelen kodu, alıcının TC kimlik numarası ve gönderim miktarı ile birlikte Betebet sitesindeki cepbank ekranına girip devam dediğinizde işleminiz tamamlanmış olur. Sonrasında site görevlisi parayı çeker ve hesabınız böylece güncellenir.

Betebet Giriş Adresi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*