Perabet174 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet174
Perabet174

Perabet174 Perabet Para Yatırma Yöntemleri

Perabet sitesine para yatırırken hem rahat hem de güvenli bir iş akışına tabii oluyorsunuz. Curacao lisansı ve çeşitli özel yazılımların güvencesi altında gerçekleşen yatırımınız için sitenin menüsünde bulunan herhangi bir seçeneği tercih edebiliyorsunuz. Seçeceğiniz her yöntemin kendi içinde farklılaşan dinamikleri oluyor. Örneğin kredi kart ile para yatırmak istediğinizde 50 TL gibi bir minimum limite riayet etmeniz gerekirken bu miktar QR ve referans kod için 20 TL şeklinde belirlenmiş. Burada tabi sitenin yönetimi ve altyapı sağlayıcısı olan Pronetgaming’in aldığı ortak kararlar sonucunda çerçeveler çiziliyor.

Bahis severlerin para yatırmak için nasıl bir yol izleyeceğine geçmeden önce sitenin her bir yöntem için video hazırladığını belirtelim. Birkaç dakika süren bu videolar, işlemin tüm detaylarını ilgili görseller ile birilikte ekrana taşıyarak size bir fikir veriyor. İzledikten sonra işlemi sağlamak için siteye kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Ardından para yatırma menüsü içinden ulaştığınız görsellerin olduğu ekrana ulaşıyorsunuz. Seçim yaptığınız görselin içinde en az ve en çok para yatırma limiti ve dikkat etmeniz gereken farklı detaylar varsa onlar gösteriliyor. Akabinde yatırmak istediğiniz miktarı belirterek devam ediyorsunuz ve işlemin türüne göre başka bir pencereye yönlendiriliyorsunuz.

Siteye para yatırmak için eğer kredi kartı tercih ederseniz, kart numaralarını ve diğer bilgileri paylaştıktan sonra farklı bir ekran açılır ve buraya bankanın gönderdiği 3D secure şifresini yazarak işleminize onay verirsiniz. Aynı durum banka hesabından transfer yaparken de geçerlidir. Bankanın gönderdiği mesajlarda şifre ile birlikte kaç para göndermek üzere olduğunuz da yazar. Bu sayede yazdığınız miktardan fazla bir meblağ çıkması gibi kuşku duyacağınız durumların da önüne geçmiş olursunuz.

Perabet hesabınıza sanal cüzdan ya da ön ödemeli kart yöntemlerini kullanarak da bakiye yükleyebilirsiniz. Sitenin yerli ve yabancı birçok markayla anlaşması olduğu için kendinize uygun bir seçenek bulmanız sorun olmayacaktır. Bu yöntemlerde de marka ile yapılan işbirliğinin içeriğine göre minimum ve maksimum para yatırma limitleri değişkenlik gösterebilir.

Perabet Yeni Giriş Adresi: http://perabet174.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*