Perabet433 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet433
Perabet433

Perabet433 Perabet Cepbank İşlemi

Erişime kapanan illegal bet firmaları, kendilerine güncel bir giriş adresi açar. Perabet bahis platformu da yaklaşık altı senedir bu şekilde faaliyet göstermektedir. Çünkü sitenin elindeki Eski Hollanda Antilleri lisansı ülkemiz yasalarınca kabul görmemektedir. Adres değiştiğinde sitenin içeriğinde bir kayıp yaşanmaz. Kullanıcılar ise eski verileri ile sisteme giriş yapabilir. Yeni domain, öncelikle üyelere bildirilir ve buna paralel olarak sosyal medya hesaplarından paylaşılır. Sayfamız ise sizler için daima en son adrese ulaşabileceğiniz bağlantıları hazır tutar.

Perabet433 Cepbank Yatırımı

Cepbank, illegal bet sektöründe vakit geçiren kişilerin para yatırmak için en çok kullandığı yöntemlerin başında gelir. On yılı aşkın bir süredir işlevselliğini sürdüren bu yöntem, son aylarda biraz kabuk değiştirmiştir.

Çünkü alınan karara göre artık gönderici ile alıcı kişilerin telefonları aynı olamaz. Yani kendi isminize aldığınız bir hat üzerine para gönderimi yapamazsınız. Bu nedenle işlem öncesinde kişisel bilgilerini ve bankanın göndereceği şifreyi sizinle paylaşacak birinden yardım almanız gerekir.

  • İşlemin banka tarafındaki kısmı oldukça kolaydır. Gönderici hesabını seçtikten sonra kaç para göndermek istediğinizi yazarsınız.
  • Buradaki sınır 20 ila 1000 TL arasındadır. Bu limitler Perabet sitesinin güncel günlük verileridir ve birçok banka da zaten günlük işlem kısıtlamasını bu skalada tutar.
  • Gereken verileri girdikten sonra alıcı kişinin kimlik numarasını ve cep telefonunu yazarsınız. Para hesabınızdan çıktıktan sonra karşı tarafa otomatik sms gider.
  • Bu mesaj referans kodunu içerir ancak kaç para gönderildiğini belirtmez. Bunu siz, site üzerindeki forma yazarsınız.

İşlemin ikinci aşaması site üzerindeki formu doldurmaktır. Para yatırma menüsünden ulaştığınız bu formda kendi bilgilerinizi yazdıktan sonra alıcıya ait verileri ve gönderim miktarını yazmanız istenir. Kodun geçerlilik süresi 24 saat olduğu için bu süre zarfında siteye gereken bilgileri vermelisiniz. İşlem, sitenin ilgili departmanının ATM üzerinden parayı çekmesi ile devam eder. Daha sonra güncellemeler yapılır ve göndermiş olduğunuz miktar Perabet profilinizdeki bakiyenize yansır. Yatırım süresi ise sistem yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte yaklaşık on beş dakikadır.

Perabet Yeni Giriş Adresi: Perabet433.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*